Služby

a

Našim  klientom ponúkame:

odborné poradenstvo v oblasti balenia

navrhnutie najvhodnejšieho konštrukčného riešenia kartónu

krabice šité na mieru

vyhotovenie vzoriek krabíc na otestovanie

preskúšanie kartónov/obalov pred zadaním záväznej objednávky

Staráme sa o vás

preskladnenie kartónov

máme 2 sklady - v Nitre a vo Veľkom Mederi okr.Dunajská Streda

držanie bezpečnostných zásob na sklade

Just In Time servis (poskytovanie dodávok kartónov na základe odvolávok do 24-48 hodín)

služby

Ako to u nás funguje?

Úvodný kontakt

Potrebujete zabaliť Váš produkt? Nie ste spokojný s dodávateľom? Chcete kvalitu a výborný servis? Požiadajte nás o nacenenie obalov telefonicky, e-mailom alebo osobne.

Prvá konzultácia

Náš obchodný zástupca sa s Vami spojí a zistí Vaše potreby. Čo budete baliť, aké to je veľké, aké to je ťažké, ako často budete potrebovať kartóny a v akom množstve za mesiac či rok. Poprípade od Vás vyzdvihneme vzorku Vašej krabice. Budete potrebovať preskladňovať, poprípade vyžadujete Just-In-Time dodávky?

Cenová ponuka

Naši konštruktéri a dizajnéri navrhnú a pripravia pre Vás najvhodnejšie varianty obalov. Pošleme Vám cenovú ponuku. Prinesieme Vám fyzické vzorky na testovanie.

Objednávka

V prípade že súhlasíte s cenovou ponukou, pošlete nám záväznú objednávku a my Vám stanovíme dátum dodávky podľa výrobných kapacít.

Výroba

Nasleduje výrobná fáza. Príprava tlačových a výsekových foriem, objednanie materiálu a odborné nastavenie strojov a výroba môže začať.

Servis

Hotové výrobky Vám dodáme v rozloženom stave na paletách, prípadne v balení podľa Vašich požiadaviek. Môžete začať baliť... Ponúkneme Vám ďalší servis, preskladňovanie, just-in-time dodávky a pod. Náš obchodný zástupca s Vami komunikuje ohľadne ďalších dodávok.

Načo ešte čakáte? Zavolajte nám ešte dnes!

Potrebujete zabaliť váš produkt? Nie ste spokojný s dodávateľom? Chcete kvalitu a výborný servis? Zavolajte, my Vám pomôžeme...